שאלות נפוצות

איך אדע היכן אני בתהליך?

זהו ייחודה של mmp. באמתחתנו אתר מהפכני המאפשר לך גישה ישירה לתהליך הגיוס שלך. ניתן לדעת בכל רגע נתון מהו מצבך בכל אחד משלבי הגיוס על ידי קביעת Password אישי. לאחר ביצוע ראיון טלפוני / פרונטאלי על ידי אחת ממגייסות mmp, יתאפשר לך לקבוע את ה- Password , באמצעותו ניתן יהיה להיכנס למערכת בכל זמן נתון.
אני שולח מסמך קורות חיים למעסיקים ולא מזמנים אותי
אחת הסיבות יכולה להיות כי המסמך אינו הולם את דרישות המשרה בעיני המעסיק. לך יש יכולת השפעה על כך באמצעות קורות חיים מתאימים הכתובים בצורה העונה על דרישות המשרה. לmmp האנשים המקצועיים ביותר מתחום הגיוס והמשאבי אנוש היכולים לעזור לך בבניה מקצועית ביותר של דף קורות החיים המייצג אותך ולאפשר לך להגיע למשרות הרלוונטיות ביותר בהתאם לכישוריך. לפרטים נוספים ניתן לפנות 072-2110033 ובמייל michal@giyus-isky.co.il השירות כרוך בתשלום.
אני מתקשה לעבור ראיונות ו/או מרכזי הערכה
ראיון עבודה הוא מפגש מקצועי לכל דבר ועניין. אנחנו בmmp יודעים שיש לך הזדמנות אחת לעשות רושם ראשוני. הדרך הטובה ביותר להגיע למפגש כזה היא להיערך לכך מראש. בעזרת הצוות המיומן שלנו ניתן להתכונן למפגש החשוב הזה באופן המקצועי והטוב ביותר. אל תהמר/י על הקריירה שלך, ליצירת קשר עכשיו,  ולפרטים נוספים ניתן לפנות 072-2110033 ובמייל michal@giyus-isky.co.il השירות כרוך בתשלום.
נמאס לי מחברות השמה, למה כדאי לפנות דרככם?
mmp רואה במועמדיה לקוחות לכל דבר ועניין. אנו מבינים כי שלב חיפוש העבודה הוא לא מצב נוח ולעיתים מתסכל. בזכות התוכנה הייחודית שלנו יש באפשרותך לעקוב באופן תמידי אחר התהליך. אנו מתחייבים לא להעביר קורות חיים מבלי לקבל רשות מצידך. רכזות הגיוס שלנו מחוייבות לתת יחס אישי לכל מועמד ומועמדת ולכל אורך תהליך ההתקשרות. בנוסף אנו גם מתחייבים לתת לך את הייעוץ הנכון לכל אורך התהליך: כיצד להתראיין, כיצד להיערך לכל שלב, ייעוץ בדיני עבודה בטרם חתימה על הסכם העסקה ועוד.